כפר הנוקדים - כפר היוגה

בבקעת הקנאים שבמדבר יהודה, בין העיר ערד למצדה, שוכן נווה מדבר מוריק: כפר הנוקדים. כאן, בצל עצי דקל ובוסתנים, עומדים חדרי אירוח ציוריים, אוהלים בדואים ארוגים מצמר עיזים, חאנים רחבי ידיים מאבן מקומית ופינות חמד לרוב.

כפר הנוקדים מעוצב בצורה יפיפייה ומתוחזק ברמה גבוהה עם אפשרויות לינה מגוונות, החל מאוהל במרחבי הקמפינג ועד לינה בחדרי אבן מרווחים ומפנקים.

החזרת חצי־האי סיני לידי מצרים, הותירה געגועים לאווירה המופלאה, לטיולים, למגע עם הטבע הראשוני ולמפגש עם אנשי המדבר- הבדואים. מייסד הכפר, שהכיר היטב את סיני, האמין שאפשר להחיות את החוויה גם בתחומי הארץ. הוא התיישב עם משפחתו בערד והקים בקרבתה את כפר הנוקדים.

הכפר הוקם מתוך אהבה למדבר ומתוך רצון להבין ולהכיר את אורחותיו, את החי והצומח הייחודיים לו, ואת דרך החיים של תושביו הבדואים.עבודה רבה הושקעה בתכנון הכפר וכולו מחווה לבני המקום ולחומרים מקומיים: בכפר בניה באבן טבעית, אולמות האירוח מקושטים בשטיחים ובבדים ארוגים משיער עזים, בחדרי האירוח מנורות העשויות ממלח ששקע בים המלח, הרהיטים מעוצבים בעץ ובברזל, ומגוון כלי אבן ואריגים יוצרים אווירה חמה ונעימה.

אל מול נופי מדבר יהודה מציע כפר הנוקדים למבקריו אירוח דרומי רגוע והזדמנות להפוגה אמיתית מחיי היום־יום.
אצלנו תוכלו להתמסר לשלווה המדברית, לטייל בשפע המסלולים המקיפים אותנו, לצאת לטיול גמלים או טיול אופניים, ליהנות ממגוון סדנאות וגם לנוח על ערסל בזולה, תחת שמיים זרועי כוכבים.

אנחנו מציעים מגוון אפשרויות לינה: בחדרי אירוח, באוהלים ובסוכות. כמו כן, אנחנו מציעים תוכניות רבות להפקת אירוע עסקי, ארגוני או משפחתי. אצלנו תוכלו להנות מאירוח בדואי, פעילויות ODT במדבר, מופעים אתניים ושלל סדנאות מדבריות.

מפת הכפר להורדה

אנחנו רואים את הפסטיבל ככפר. כפר שקם לחיים למשך שלושה ימים. כפר אגדי, שאינו מתקיים בשום מקום וזמן אחר.

כולנו נפגשים שם, חיים ביחד, מתרגלים, מקשיבים למוזיקה, פוגשים, מכירים, לומדים, מעשירים את עצמו, לוקחים רגע הפסקה מהמירוץ, נושמים, מביטים פנימה וחוזרים עם כל זה איתנו הלאה, לחיים.

בכפר שלנו, מעל ל10 מתחמי תרגול, בהם ילמדו יותר עשרות רבות מבכירי מורי היוגה בישראל מכל הסגנונות והזרמים, יהיו שם גם מעל ל-1000 מתרגלות ומתרגלים מכל רחבי הארץ,  הופעות מוזיקה בערבים יעלו בבמה המרכזית שתארח אמנים מובילים שיקפצו לבקר ויכנסו את כל באי הפסטיבל למקום אחד כל ערב.

יש שם מרחב גדול לקמפינג בו תמקמו את האוהלים שלכם, או חדרים ממוזגים אם אתם רוצים, יהיה שם אינסוף מרחב, שוק אמנים, אקססוריז יוגה ופריטים מיוחדים של יוצרים מהתחום, דוכני מידע רלוונטים, יהיה שם גם מתחם טיפולים שתוכלו להתפנק בו, אוכל צמחוני ובריא, שייקים שווים, יהיו מחצלות וזולות בהן תוכלו להיפגש ולחלוק את החוויה אחד עם השני.

יהיה לכם חופש ובתוך הכפר הזה אתם תוכלו להתנהל בספונטניות, לבחור מה לעשות, לאיזה שיעור להיכנס, לנוח בצל, להשלים פערים עם חברים שלא ראיתם כמה שנים, או להצטרף לאיזה מעגל שמנגן מוזיקה ולשיר יחד.

Previous slide
Next slide
0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon