על הפסטיבל

לפני כמה שנים יצאנו לדרך והגשמנו חלום גדול, יצרנו מרחב מקודש המוקדש כולו ליוגה, על כל הזרמים והגוונים השונים שלה, יחד עם המורים המובילים בישראל ולמעלה מ1000 מתרגלות ומתרגלים מכל רחבי הארץ שהתכנסו כולם במקום אחד למשך שלושה ימים.

חווינו שלושה ימים של התעלות, של למידה והעשרה, חוויה עוצמתית ומיוחדת שרק מתחילה להראות את הפוטנציאל הטמון בה, המוזיקה, השיעורים, ההתרחשות, הזמן של כולנו ביחד, המפגשים בין האנשים בהתכנסות היוגה הגדולה והמקיפה בישראל, חיברו את הכל והוציאו אותנו כל פעם מחדש בתחושה שמשהו גדול ומשמעותי קרה, הנה אנחנו מתרגשים מאוד לחזור שוב.

פסטיבל ישראל ליוגה פותח שוב את שעריו ומזמין אתכן אליו.

אתם מוזמנים לבוא לחוות, להתנסות, להיות, ללמוד ולהשתלם עם מעל ל80 ממורי היוגה המובילים בישראל, שילמדו ב 12 מתחמים בנושאים וסגנונות שונים מעל ל150 שיעורים וסדנאות, קהילת היוגה מתכנסת בקמפוס ירוק והופך לכפר יוגה שוקק לחיים, עם הופעות מוזיקה מרגשות ועוד התרחשויות ואירועים מרכזיים שהופכים את כל זה לחוויה עוצמתית שלא כדאי לפספס.

פסטיבל ישראל ליוגה, אירוע היוגה המקיף והנרחב בישראל, מזמין אליו את קהילת המתרגלים לזמן של תרגול משותף ולמידה.

שלושת ימי הפסטיבל יפרסו בפניכם את תרגול היוגה על כל רבדיו, מעבר לתרגול האסאנות, תוכלו ליהנות מסדנאות פראניאמה, לימוד פילוסופי, הופעות מוזיקה חיה ושירת מנטרות מדיטטיבית.

כפר שכולו יוגה יתעורר לחיים ויפרוס בפניכם אולמות תרגול רחבים, מדשאות אינסופיות, מתחם טיפולים הוליסטיים, מתחם צ’אי, שייקים ומזון בריא ובמת הופעות צבעונית.
מוזמנים למרחב מעורר השראה לחלוק ידע, לתרגל ולקחת לרגע חופשה קצרה מהשגרה והחיים במקום ובזמן אחר לבד וביחד עם כולם.