על הפסטיבל

פסטיבל ישראל ליוגה חוזר בפעם השביעית ועובר לראשונה לסתיו ולכפר הנוקדים, שממוקם על הדרך היפה בין ערד למצדה. צעד גדול, אמיץ, מכונן ומרגש בשבילנו. 

לאחר 6 שנים ראשונות מרגשות ומכוננות, 6 שנים בהם פסטיבל ישראל ליוגה גדל, התפתח והפך למסורת שנתית חשובה ומרגשת וגדל להיות פסטיבל וכנס היוגה הגדול, המקיף והמרכזי בישראל.

בין ה-21-23 בספטמבר שנת 2023
בכפר הנוקדים, מרחק שעה וחצי נסיעה ממרכז הארץ, קהילת היוגה מתאספת לה על זרמיה השונים, ויוצרת עולם אחד שכולו יוגה לכמה ימים. 

מעל ל50 ממורי היוגה הטובים והמובילים בישראל יתכנסו וילמדו מעל ל10 מתחמים בסגנונות וזרמים שונים, מעל ל100 שיעורים, סדנאות והרצאות שונות,
הזדמנות נדירה של למידה במקום אחד.

כל זה לצד מוזיקה, ריקוד, הופעות וטקסים מרכזיים, מעל ל1200 מתרגלות ומתרגלים מכל רחבי הארץ מתכנסים ל-2 לילות ו-3 ימים של יחד, בכפר מדברי ענקי ומרהיב ביופיו ובאווירה רגועה ושוקקת חיים. 

אנרגיה אדירה נוצרת לה,
מרחב טרנספורמטיבי ומעורר השראה
זמן של התעלות ויציאה מהשגרה בתוך עולם עדין, מדיטטיבי, קסום ומיוחד הסובב כולו סביב יוגה, מודעות, חברות, מוזיקה, למידה, אחדות והשראה.

הזדמנות נדירה המתקיימת פעם בשנה.
בואו להיות שם כשזה קורה.

על המעבר לכפר הנוקדים

 אחרי לא מעט שיקולים, מחשבה, בחינה מכל כיוון אפשרי, אנחנו שמחים לבשר לכם שלאחר 6 שנים בגבעת חביבה, החל מיומו הראשון של הפסטיבל ועד היום, פסטיבל ישראל ליוגה, עובר לחודש ספטמבר ולכפר הנוקדים, ליד ערד, מרחק שעה ורבע נסיעה ממרכז הארץ.

 

יש סיבות רבות ושיקולים רבים, שהביאו אותנו לקחת את ההחלטה הזאת, בתמונה הגדולה והמלאה, ברור לנו שזאת ההחלטה הנכונה, שתעשה טוב לפסטיבל וכמובן לכם הקהל, קהילה שסביבו, לאורך השנים ומכמה וכמה בחינות והבטים.

 

☆ אז למה אנחנו עוברים ☆

 

כפר הנוקדים הוא כפר נופש מדברי בינלאומי עצום ורחב מימדים, אין כמוהו או משהו כזה קרוב לזה, לא בישראל, לא בשום מקום אחר. נווה מדבר אמיתי, הנותן לנו את כל התנאים האופטימלים לפסטיבל. החל מאזורי תרגול רבים, לאפשרויות לינה נוחות יותר, מגוונות יותר, מפנקות יותר, לבאות ובאי הפסטיבל. הכפר מתוחזק ברמה גבוה וסופר מקצועית, כל פינה מעוצבת, כל פרט ופרט ניכר שחשבו עליו.

הוא מייצר את האווירה המתאימה,
אנחנו אוהבים מאוד את החיבור בין יוגה למדבר.
כפר הנוקדים מאפשר רגע ניתוק מהיום יום, אין בו קליטה, אנחנו שמחים להתרחק מעט כדי לצאת למסע מעמיק יותר.

בנוסף, מזג האוויר, והתזמון במהלך השנה גם היו חלק מהשיקולים. הפסטיבל התקיים כל שנה בחודש יולי במרכז הארץ, אנחנו עוברים לסוף חודש ספטמבר, מהקיץ לסתיו, ה21 בספטמבר, הוא יום השיוויון, יום תחילתו הרשמי של הסתיו.

הפסטיבל יתקיים גם בתקופת החגים, בסופ”ש בין ראש השנה ליום כיפור, עם תחילתה של שנה חדשה ואווירת החגים שבאוויר.

לפעמים יש זמן של שינויים, אחרי 6 שנים אנחנו מרגישים שהגיע זמן שינוי, ישנם כמובן גם היבטים פרקטיים וכלכליים נוספים לבחירה שלנו, בכל צורה שלא הפכנו את זה, את האקסל, את הכל, נגלתה אלינו התשובה, זה הצעד הבא!

מתרגשים מאוד לקראת השינוי. 


אנחנו עובדים על מנת לעשות את כל ההתאמות וכל מה שצריך על מנת לספק לכם את החוויה המושלמת והטובה ביותר שיש…

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon