פרם ג’ושוע – Prem Joshua

פרם ג’ושוע ולהקתו הם מחלוצי הסאונד האקלקטי השואב את המהות שלו מעומקן של המסורות המוזיקליות של הודו ומשלבן עם החדשנות של מוזיקה מערבית עכשווית.

רב-אינסטרומנטליסט ומלחין, פרם ג’ושוע ולהקתו הבינלאומית הם קול מוביל בעולם המוזיקה ההודית העכשווית. הסאונד המובהק שלו, המושרש ללא ספק בראגות ההודיות ובמקצבים ההודים, חובק מגוון תרבויות ומוסכמות מכל העולם.

שזור במקצבים ממרוקו עם ביטים מרחבות הריקודים של לונדון, התנסות במקצבים וג’אז מזרח אירופיים, וחיבור בין קטעי צ’ילאוט ומוזיקה סופית, החיפוש שלו אחר סינתזה ממשיך לפרוח בנקודת המפגש של ז’אנרים רבים.

 

המוזיקה מקורית, סוחפת ומרגשת; הוא פועם באנרגיה, מהדהד בהתבוננות, פועם בתוסס ומתבוסס במשיכה גלובלית שאין לטעות בה. הלהקה משלבת סגנונות מוזיקליים שונים כמו אלקטרוניקה, ג’אז ופאנק לסאונד מקורי ווירטואוזי – כזה שמפרט בצורה מורכבת על ידי שילוב מופתי של כלים הודים ומערביים.

בזכות מיומנותם בכלים רבים, כמו סיטאר, טאבלה, סקסון סופרן או חלילי במבוק, המשיכו פרם ג’ושוע ולהקתו לזקק ולמזג את המהות של צורות מוזיקליות שונות לכדי שלם אורגני וייחודי אחד.

 

הם אוחזים במיומנות ועומק, ממשיכים לספק למאזינים, ותיקים וחדשים, מסע רגשי מתגמל ועמוק על פני נוף מוזיקלי מגוון ועשיר במסורת. עם 15 אלבומי אולפן, הופעות ברחבי העולם, הפרשנות שלהם למסורת המוזיקה של המזרח זכתה להכרה פעם אחר פעם. כיום, פרם ג’ושוע הוא אחד מאמני מוזיקת ​​העולם הנמכרים ביותר בהודו ומוסד בפני עצמו.

 

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon