למי זה מיועד ומתאים

הפסטיבל מיועד לאוהבי ומתרגלות ומתרגלים יוגה באשר הם, בכל רמה, בין אם אתם מתרגלים מתחילים או מתרגלות ותיקות ומנוסות, לכולם הזדמנות ללמוד, להעמיק, לדייק ולהעשיר את התרגול עם מיטב המורים בישראל.

 

הפסטיבל מתאים לכל מתרגל או מתרגלת שרוצה לתת בוסט רגע לתרגול שלו.ה, להרים אותו מחדש, לקבל טיפים, אינפוטים, להכיר ולהתנסות בעוד סגנונות, להכיר עוד מורים, להחליף מידע עם עוד מתרגלות ומתרגלים, אין ספק שהפסטיבל הוא זמן מרוכז שיתן לכם דחיפה ואנרגיה חדשה אל תוך התרגול היום יומי שלכם.

 

מורות ומורים ליוגה – בישראל אלפי מורים ומורות ליוגה, זאת הזדמנות נדירה להשתלם, לקבל השראה וללמוד ממיטב המורים בישראל, כל אחת יכולה ללמוד מכל אחת אחרת.

 

נציין שגם המורים בפסטיבל עצמם, נכנסים לשיעוריהם של הקולגות שלהם, כדי ללמוד ולהעשיר את עצמם.
הפסטיבל הוא גם בעצם כנס היוגה המקצועי הגדול והמקיף בישראל, ולכן אנחנו ממליצים מאוד למורים ליוגה להגיע אליו, יש כל כך הרבה ידע שנחלק וכל כך הרבה מה לקבל.

 

מתרגלות ומתרגלים שרוצים להיות מורים ליוגה – אתם רוצים להיות מורים ליוגה ואתם לא בטוחים עם מי לעשות את הקורס?  בפסטיבל עצמו מלמדים כ25 מורים ומורות בכירים שמעבירים קורסים והכשרות בהוראת יוגה בעצמם.

 

הפסטיבל הוא בעצם “היום הפתוח” הגדול ביותר  (שנמשך 3 ימים) בכל מה שקשור להוראת יוגה בישראל. זוהי הזדמנות בשביל כולכם לתרגל עם המורים, להתנסות, לראות מה הכי קורא לכם, מי המורה איתו תרצו לעשות את קורס הכשרת המורים שלכם, באמת שנמצאים כאן הטובים ביותר שמעבירים קורסים כאלו בישראל.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon