תמר מרנין

המרכיב הסודי

תרגול היוגה הוא זמן של התכנסות פנימה, למידה עצמית וחוויה. לפעמים חוויה מאוד מיוחדת, חוויה של שקט, שלום, עוצמה, דיוק בהירות ועוד. כיצד אפשר למקסם את חווית התרגול. כיצד ע””י מנטרות בהוונות (BHAVANA) יכול תרגול היוגה להוות מנוף לשינוי הלך רוח, מיקוד ובהירות. מה עוד יש בתרגול מעבר לאסנות תנועה ונשימה. בתרגול נתמקד בדברים שמעבר ונשזור אותם באסנות השונות על מנת להעצים את חווית התרגול ולשמור גם על fun.

יוגה ועבודה רגשית

פחד, תשוקה וסלידה הן אבי טיפוס של הרגשות ע”פ סוטרות היוגה של פטנג’לי, הטקסט המגדיר מהי יוגה. יש המתרגמים אותן כחלק מגורמי המכאוב. בסדנה נחקור מה מקורן, נעקוב אחר הדרכים לאמץ דפוסי התנהגות \ מחשבה שונים המיטיבים איתנו. נעסוק בשאלה כיצד ידע זה יכול להדריך אותי ביום יום ואיך אפשר בתרגול היוגה לעשות עבודה רגשית. נתרגל מנטרות, תנוחות, ושימושים שונים בשפה.

תמר מרנין

עוסקת ביוגה למעלה מ 30 שנה. חיה ומלמדת יוגה ברעננה. מעבירה קורסים להכשרת מורים ליוגה וקורסים לתרפיה ביוגה במכללת כרכור. עיקרי שיטת התרגול הם: פשטות, התאמה אישית, שימוש בנשימה ככלי מרכזי והפנמת הפילוסופיה והפסיכולוגיה של היוגה כחלק בלתי נפרד מהתרגול. מקבלת השראה להוראתי ממורי א.ג. מוהן ואינדרה מוהן החיים בדרום הודו, מהתרגול היומיומי שלי, מלימודים נוספים בתחום האנטומיה הפסיכולוגיה והתנועה. בעבר כיהנתי כיו”ר ארגון מורי היוגה בארץ.

פרטים נוספים אפשר למצוא באתר שלי – יוגה יום יום.
או באתר מכללת כרכור – קורס מורים ליוגה  קורס תרפיה ביוגה.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon