שרון קולטון

קונדליני יוגה

היוצר והיצירה הם אחד

נתחבר לאנרגיה היצירתית שלנו כשער לאחד. נצא למסע פנימה, שבו נעורר ונניע חלקים רדומים בתוכנו, ונחזק את הקשר בין תנועת הגוף והנשימה לתחושה עמוקה של חיות, ריפוי והיכולת לברוא מציאות. תרגול קונדליני יוגה פועל לחיזוק מערכת העצבים, המרצת הבלוטות ואיזון המערכת ההורמונלית, גמישות וחיזוק עמוד השדרה והרחבה וניקוי של מערכת הנשימה. השיעור כולל שילוב דינמי של תרגול פיזי, תרגילי נשימה, מנטרות, מדיטציה ומוזיקה.

קונדליני | עם נעה טלשיר

תפילה, שירה, תנועה שיעור משותף לנעה טלשיר ושרון קולטון במסורת הקונדליני יוגה, מתייחסים לשעות הבוקר המוקדמות כשעות עוצמתיות במיוחד של חיבור לאחד. בשעות שבהן החושך הופך לאור, לפני שהמולת היום מתחילה, צפונה הזדמנות מיוחדת לפגוש את עצמינו בשקט עמוק.
יש כח מיוחד לפגוש את עצמנו בזמן הזה – יחד. כל אחד מתעורר לתוך עצמו, מוקפים בקהילה קטנה שמתעוררת יחד. מזמינות אתכם להצטרף אלינו לתרגול של בוקר בו נמדוט יחד בתנועה, בשירה ובדממה לצלילי ציפורי השיר.

להתעורר

“הדבר החשוב ביותר בקונדליני יוגה הוא החוויה שלך. היא נכנסת ישירות ללב. אין מילים שיוכלו להחליף את החוויה הזו” (יוגי בהג’אן). אנרגיית הקונדליני היא הפוטנציאל היצירתי הרדום של האדם. היא מתוארת כנחש מלופף הממוקם בבסיס עמוד השדרה, שאת הליפוף שלו אנחנו מבקשים להתיר בכדי לאפשר לאנרגיה לזרום. זרימה טובה של אנרגיית הקונדליני מייצרת איזון רגשי ומחזקת את האינטואיציה ותחושת החיבור לייעוד.”.

שרון קולטון

תרגלה שיטות שונות של יוגה למעלה מעשור, עד שגילתה את הקונדליני יוגה והתאהבה מיד.
כיום מלמדת קונדליני יוגה, נגנית כלי הקשה ומפיקה. בוגרת קורס מורים לקונדליני יוגה וחלק מצוות קורס המורים של ביה”ס ‘עלי קונדליני’ בארץ. “קונדליני יוגה שינתה את חיי…. גיליתי מקום שבו הסופי והאינסופי מתחברים בלי לסתור אחד את השני. דרך תרגול הגוף הפיזי – עם כל המכאובים וחוסר האיזונים שבו – נפתח שער לנקודת הלב הפנימית שבה יש חופש מוחלט וחיבור לאינסוף”.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon
Unavailable Coupons
iyffriends Get 30.00 off הנחת חברים
iyfkids Get 20.00 off הנחת כרטיס ילדים
דילוג לתוכן