שונטל ממן

תנוחות היוגה כסימולטור למצבי החיים- יוגה ככלי לשינוי פסיכו-רוחני

כולנו חשים לעיתים שהחיים סוחטים / מטלטלים, שיש תקופות של חוסר איזון, שלעיתים אין באפשרותנו לעמוד על שלנו, שהלב מתכווץ ונסגר… ועוד ועוד.
חלק מההבנה והחיבור של התרגול לחיים זה לקבל כלים שמאפשרים לנו לעבור את כל מצבי החיים, כל סיטואציה, כל שלב, עם מתנות אשר בונות בנו שקט, מיכל מכיל, עוצמה, גמישות, שוויון נפש, איזון, פרספקטיבה נכונה שהתרגול מביא לחיינו.
בסדנה זו נבין איך כל תנוחה מכינה אותנו למצב /חוויה כלשהי בחיינו, פותחת ומחזקת בנו מקומות סגורים/חלשים לא רק פיזית אלא גם רגשית ומנטלית, מאפשרת שינויים באישיות, בהרגלים, בתגובות, בבחירות ובונה בנו אלמנטים שיאפשרו לנו לחיות בפתיחות, התלהבות, שמחה, זרימה, עוצמה, הקשבה, הכלה איזון ודיוק.

יוגה והפסיכולוגיה של הגוף

הגוף שלנו זוכר הכל; שרירים, מפרקים, רקמות חיבור ואיברים פנימיים אוגרים רגשות, מחשבות וזכרונות, המעצבים את מבנה ומגבלות הגוף ואת תבנית האישיות, התפיסות והדפוסים היומיומיים.
כולנו צמאים לשינוי, אך שבויים במעגל אינסופי של בחירות ותגובות חוזרות ונשנות הנובעות מדפוסי אישיות וגוף שנחקקו בנו כתגובה לסיפורי חיינו!
בסדנה זו נלמד איזה מחשבות/רגשות/זכרונות/אמונות וטראומות אגורים בכל חלק בגופנו, ואיך אפשר להשתחרר מהאינפורמציות מעמיסות, מכבידות, סוגרות, מגבילות מצמצמות אלו.
נלמד כיצד ניתן ליצור שינוי בכל תחום בחיינו דרך יצירת שינוי (חיזוק/ריכוך, פיחה, סגירה, איסוף/שחרור) בחלקים שונים בגופנו.

שונטל ממן

מורה לפסיכו-יוגה-תרפיה. עוסקת כבר 25 שנה ביוגה וריפוי הוליסטי בשיטות המובילות בעולם: ריבאלאנסינג, איזון גוף-נפש, שחרור רגשי, רייקי, שחרור חסמים ופחדים, תטא הילינג, התמקדות.
מומחית בחיבור, איזון וריפוי הגוף והנפש, חוקרת מזה 25 שנים את הקשר בין אנטומיה מבנית ורגשית לנפש האדם ויצירת מציאות מעשית.
מפתחת השיטה:״פסיכו-יוגה-תרפיה״ והפסיכולוגיה של הגוף.
בעלת ״מרכז בריאה״ ליוגה ומודעות גוף-נפש.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon