רייצ’ל קרנצמן

יוגה תראפיה

Yoga and Your Knees: Stand in Your Power

In this therapeutic yoga workshop, you will learn about the anatomy of the knee joint and the common causes of knee pain. We will explore ways to heal from knee pain using yoga postures as well as ways to practice standing poses so that your knees are safe and stable, creating a solid foundation. We will cover common mistakes that can put your knees at risk in your yoga practice and modifications that can help protect and even promote healing in sensitive knees.

ראיית השלם כעקרון מנחה ביוגה תרפיה

חיבור אל המרכז (סדנה משותפת לרייצ׳ל ומיכל ירקוני)

ראיית השלם הוא עקרון מנחה בגישת יוגה תרפיה גוף- תבונה. העקרון נשען על הפילוסופיה היוגית הרואה את האדם כמורכב משכבות שונות שבמהותן חלק שלם וטהור. כל מחלה או פציעה יוצרת חווייה של פרגמנטציה וניתוק. יוגה כאמנות של חיבור שואפת להשיב את תחושת השלם, ולאפשר עשיית שולם עם השלם גם במופעו הבלתי מושלם. הסדנה תתמקד באמבודימנט של ליבת הגוף כמרכז המחבר את חלקי הגוף השונים- הן מפרספקטיבה אנטומית והן מפרספקטיבה של תנועה התפתחותית. החקירה באמצעות לימוד תיאורטי, אסאנה, נשימה ותנועה חופשית.

Rachel Krentzman

Is a physical therapist and certified yoga therapist. She is the co-director of Wisdom-Body Yoga Therapy Program in Israel and the developer of Yoga for a Happy Back, offering teacher training and anatomy lectures for yoga teachers and practitioners. Rachel studied yoga and therapeutics with Aadil Palkhivala and Judith Lasater in the USA. She is currently working on integrating yoga into the Israeli healthcare system. For more info: happybackyoga.com and wbyogatherapy.com. facebook/rachelkrentzman

רייצ’ל קרנצמן

פיזיותרפיסטית, מורה בכירה ליוגה ויוגה תרפיסטית מוסמכת. רייצ’ל – עלתה לישראל ב 2013 .

בארה”ב היא יסדה את Therapy Physical Embody Yoga and בסאן דיאגו וארגנה כנסי “יוגה ברפואה” בשביל המרכז לרפואה משולבת באוניברסיטת קליפורניה סאן דיאגו.

הוציאה לאור את ספריה Yoga” – ו 2016 במאיfor a Happy Back: A Teacher’s Guide to Spinal Health” אוניברסיטת בוגרת. 2016 בספטמבר”Scoliosis and The Art of Letting Go” מיקגיל, רייצ’ל סיימה קורס מורים ליוגה 2000 שעות עם אדיל פלחיבלה במכללת יוגה פורנה ולמדה באופן אינטנסיבי עם ג’ודית’ האנסון לאסטור.

רייצ’ל משלבת יוגה לתוך הטיפול הקליני הפיזיותרפי שלה מאז 2002 היא גרה ברעננה ומנהלת את – פיזי יוגה,מרכז לפיזיותרפיה ויוגה תרפיה.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon
Unavailable Coupons
iyffriends Get 30.00 off הנחת חברים
iyfkids Get 20.00 off הנחת כרטיס ילדים
דילוג לתוכן