רויטל דהן שבח

מיינפולנס ויוגה לנשים

בשיעור זה נשלב בין תירגול תאוריות מעולם המינדפולנס (ג’ון קבט זן) לתרגול איינגאר יוגה. השיעור יאפשר מודעות פנימה לנשימה ולצורך הפנימי של הגוף תוך כדי תרגול פיזי מחזק מאתגר ומאזן של תנוחות עמידה , תנוחות ישיבה , פיתולים והפוכות. מוזמנים להביא איתכם לסדנא בלוק יוגה ורצועה.

יוגה ואיוורוודה בתקופה של אי וודאות

סדנא משותפת של רויטל דהן שבח וליטל סימון . בסדנא נשלב בין הידע של האיוורודה ותרגול היוגה ונאפשר איזון וקירקוע לגוף ולנפש הסובלת במציאות הקיימת מהפרעת וואטה.
מפגש מרגש בין שתי מורות מרגשות ועוצמתיות שמביא את האיוורווודה אל המזרון
החלק הראשון של הסדנא יהווה הרצאה אודות האיוורוודה ושלושת הדושות ולאחריו תרגול של שעה שיותאם לתקופםה שלנו ולצורך של האנושות לחזור לאיזון.

רויטל דהן שבח

מייסדת הסטודיו ליוגה בסביון, מורה בכירה בארגון מורי היוגה וחברה בעמותת איינגאר יוגה. רויטל מלמדת באופן יחודי בדגשים יציבים ומדויקים משיטת איינגאר בשילוב עבודה ממוקדת של מודעות, נשימה ותנועה והיא מאפרת בשיעוריה לכל תלמיד ותלמידה להכיר את גופם ואת נפשם. השיעורים עם רויטל מאופיינים באלינמנט שנבנה בהדרגה. השיעור מתחיל לאט ונבנה עם עוצמה ויחד עם אלמנט האדמה מגיעים אל תנוחות העמידה, הישיבה , הפיתולים והתנוחות ההפוכות והיא מתאימה את התירגול לכל רמה פיזית.

ההתמחות של רויטל היא בעבודה עם נשים במעגלי החיים. היא מלמדת קורס מורות להוראת יוגה לנשים בהריון, היא פורצת דרך בכך שהכניסה את תחום הוראת היוגה נשים למרפאה הפסיכאטרית בתל השומר- מרפאת חווה.
בנוסף להוראת היוגה רויטל מלווה נשים בעיבוד חוויות סביב מעגל ההריון והלידה בגישת BOT והטיפול ההוליסטי והיא ומוסמכת להוראת מינדפולנס MBSR.
בכל שיעור היא משלבת בין הדקדוק האינגרסטי וההכלה הרגשית ומאפשרת תרגול מאזן מחזק ומלא חמלה.

מודה לכל המורים מהם למדתי,
ומודה על הזכות שנפלה בחלקי ללמוד וללמד יוגה!

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon
Unavailable Coupons
iyffriends Get 30.00 off הנחת חברים
iyfkids Get 20.00 off הנחת כרטיס ילדים
דילוג לתוכן