ענת פרייס

יוגה תרפיה ויוגה נשית

להתקרב אל הלב

הלב נתפס בעיקר כשריר שתפקידו משאבה, אבל ניתן להתקרב אליו דרך איכות של איבר פנימי. איבר רך וחלק, בעל נפח, חיות ועוצמה, המתקשר עם האיברים סביבו- סרעפת הנשימה והריאות. ללב מקצב משל עצמו, המושפע ומשפיע על מערכת העצבים, על תפקודים קוגניטיביים ורגשיים ועוד.
בסדנה נתמקד בחקירת הלב כאיבר פנימי, נלמד את המקצב והנוכחות הייחודית שלו, נקשיב לצרכים והרצונות שלו ונחפש את תמיכתו בתנועת ויציבת הגוף כולו.

 

יוגה פוליווגאלית

התאוריה הפוליווגאלית בשילוב עם תרגול היוגה
עצב הואגוס הוא אחד העצבים המרתקים ומעצבב את מערכת העצבים הפאראסימפטתית, האחראית על רגיעה, עיכול, החלמה ועוד. עצב זה נמצא בבסיס התאוריה הפוליווגאלית של סטיבן פורג’ס, ובעל תפקידים הקשורים לתגובות ולהתנהגות שלנו במצבים שונים- מצבי יום יום, מצבים חברתיים ומצבי דחק. רמת העוררות העצבית משפיעה על האופן בו אנו פועלים, מקבלים החלטות וחווים את המציאות. תרגול היוגה יכול לעזור לנוע בין התגובות העצביות השונות על מנת לתמוך בwell being שלנו.
הסדנה תכלול הסבר על התאוריה הפוליווגאלית ותרגול מותאם לעקרונות התאוריה.

ענת פרייס

מורה בכירה לויג’נאנה יוגה ויוגה נשית, יוגה תרפיסטית מוסמכת בהסמכת IAYT . מתרגלת יוגה משנת 1998.
מטפלת בSomatic Experiencing. נשואה ואמא לארבעה ילדים.
בעלת סטודיו YOGA BLISS ברעננה, בו מעבירה שיעורים שבועיים לנשים, נשים בהריון ואחרי לידה וכן נפגשת באופן פרטני עם אנשים המבקשים תמיכה וריפוי למצבים שונים בדרך היוגה. עוזרת בשיקום והתמודדות עם מחלות, כאבים כרוניים, פציעות ועוד.
בדרך התרגול וההוראה משלבת את הידע, החקירה, החמלה וההפנמה הגופנית שספגה מהשיטות השונות בהן העמיקה, ליצירת תרגול מדויק ומיטיב.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon
Unavailable Coupons
iyffriends Get 30.00 off הנחת חברים
iyfkids Get 20.00 off הנחת כרטיס ילדים
דילוג לתוכן