עמית זילברברג

יוגה נשית

יוגה נשית ומחזוריות התנועה הפנימית

סדנא על תנועת ההורמונים בגוף, השינוי הקבוע הנובע מכך ומשפיע על חיינו וכיצד נוכל לאזן את התנועה המחזורית שלנו עם תנועתנו בעולם באמצעות היוגה הנשית. כלים בהשקפה ובגוף לסנכרון וחוויה של הרמוניה הורמונלית וחיים בתואם למקצב הפנימי.

 יוגה נשית וחיבור לייצוב הפנימי

חקירת מרחב האגן וגבולותיו, ותפקידו כמרחב המייצב בגופנו ובחיינו כנשים. העמקה בעבודה עם קרקעית האגן, המולה בנדהה והשפעתה על יציבות פנימית ויציבה חיצונית, על חיוניות, אסרטיביות, תשוקה ויצירתיות.

תרגול למולד הירח

גופנו נע במקצבי הטבע, במעגליות של התרוקנות והתמלאות, צמיחה ודעיכה, התכנסות וטיפוח אל מול יציאה החוצה והזנה. מימי קדם היו נשים מתכנסות עם מולד הירח, שהוקדש להתכנסות והתכווננות פנימה- לשהות יחד בריק, להתבונן בחודש שעבר ולהתכוונן אל הימים שיבואו, לשמוט ולהתמלא. לקראת הירח החדש, נחקור יחד את השמיטה והריק ונחווה את ההזדמנות להתמלא ללא מאמץ, מתוך איכות נשית של נוכחות.

עמית זילברברג

הולכת בדרך היוגה ובדרכי הלב.
לומדת, מתבוננת ומעמיקה בשפת היוגה הנשית בפיתוחה של מירה ארצי פדן, תוך חקירה פנימית, התנסות והוראה.

מורה ליוגה נשית, מתמחה בעבודה עם נשים עם אנדומטריוזיס וכאבי אגן כרוניים, ופוגשת נשים במעגלי החיים – שנות הפריון, הריון ולידה וגיל המעבר.
בהנחיה קשובה, רגישה ומדויקת מתאפשר חיבור לעוצמתה הרכה של הנשיות, להכירות טובה יותר עם טבענו המשתנה ולהעמקת הקשר אל הגוף ואל שפתו הייחודית. מתוך אלו נפרשת נוכחות רחבה ונפרמות מורכבויות סבוכות ברכות ובתבונה. 

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon
Unavailable Coupons
iyffriends Get 30.00 off הנחת חברים
iyfkids Get 20.00 off הנחת כרטיס ילדים
דילוג לתוכן