סיגל רן

יוגה נשית

אדמה, מים, אש – אישה

הסדנה תתמקד באגן הנשי. מה חבוי בו, אלו סודות אנו אוצרות, עוצרות ואוספות בתוכו. נכיר את מארג השרירים המייצבים המשמשים לתמיכה פיזית, נפשית ורגשית. נלמד להשתמש בהם כעוגן פנימי המשקיט את תנודות התודעה, את הטלטלות שמקיפות אותנו בחיי היום יום. נמצא מרחב פנימי של שקט ואיזון.

 
מסע נשי לאורך הצ’קרות

גלגלי האור הפנימי, מעיין של ערוצים אנרגטיים הזורמים בגופינו ולאורך עמוד השידרה. בסדנה נלמד להכיר את הצ’קרות, את כוחן ויכולתן לעצב את בריאותינו הגופנית והנפשית. נבחן כיצד הן פועלות ואיך להשתמש בהן ביעילות.

סיגל רן

מורה בכירה ליוגה נשית וליוגה לנשים בהריון ולאחר לידה בהדרכת מירה ארצי פדן מפתחת השיטה. בוגרת לימודי יוגה לבכירים במכון וינגייט בשיטת ויניאסה בהדרכת רחל זולברג וליאורה קסטנבאום. בוגרת לימודי ויג’נאנה שיקומית בהדרכת נגה ברקאי ואלפונס טרשל. מורה לפילאטיס ופיטבול. מטפלת ברייקי דרגה שתיים. בוגרת תואר שני במנהל עסקים, תואר ראשון במדעי החברה. מלמדת יוגה בדגש על מרחב תנועה וזרימה אנרגטית בגוף. השיעורים מותאמים לגוף האישה במעגלי החיים המשתנים, תוך הקשבה לגוף ובמטרה להעצים את היכולות האישיות והנשיות הטמונות בכל אישה. התרגול שם דגש על דיוק ובריאות כל אישה לגופה. דרך היוגה גרמה לי לחוות ולהבין תהליכים פנימיים וחיצוניים בגוף ובסביבה. היוגה לימדה אותי להתגבר על מכשולים ולשקם את עצמי. גילוי הכיוון הנפלא הזה בחיי גרם לי לרצות לחלוק עם אנשים נוספים את סודות היוגה בכלל, והיוגה הנשית בפרט. ללמד וללמוד כיצד לפתח את איזון הגוף, הנשימה, הגמישות והתנועה. להרגיש ולהעמיק את ההרמוניה שמביאה את הגוף והנפש לשלמות. לדעת שהשינוי הוא הדבר הקבוע בחיינו ולאהוב כל שינוי ושינוי שחל בגופנו. מכהנת כיום בתפקיד יו”ר ארגון מורי היוגה.
0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon
Unavailable Coupons
iyffriends Get 30.00 off הנחת חברים
iyfkids Get 20.00 off הנחת כרטיס ילדים
דילוג לתוכן