סיגל ביבר

רק על עצמי לספר ידעתי

דרך היוגה היא מסע לגילוי עצמי. מיהו העצמי המתגלה? כיצד הוא מתגלה? מיהו המגלה אותו? במסע הגילוי משתתפים מרכיביו השונים של האדם, מוסרים מכשולים וידע שגוי מתחלף בידע נכון. זהו מסע התמרה של ההכרה האנושית, המיינד, בדרך אל חופש והגשמה העצמית. במפגש נחקור את מערכת היחסים הראשונית והבסיסית ביותר- האינטימיות שלנו עם עצמנו, נתרגל מדיטציה אנליטית למפגש קרוב עם עצמנו.

 

אהבה ללא תנאי (או גישה של ידידותיות) – מקור התרגול או תוצרו?

התמדה בתרגול מפתחת איכויות מיטיבות בחיינו, ככל שאנו מתמידים אנו נעשים יותר נינוחים, זורמים עם נהר החיים בהרמוניה וליבנו נפתח. מייטרי , איכות הלב הראשונה שמתאר פטנג’לי בסוטרה 1.33 מתגלה. האם היכולת שלנו לאהוב ללא תנאי הינה תוצר של התרגול? או שמא שורשיה טמונים עמוק יותר והתרגול בסך הכל מחבר אותנו אל מהותנו הראשונית ? במפגש נדון במשמעויות של כל אחת מהאפשרויות הללו

סיגל ביבר

מתרגלת יוגה משנת 2000. מורה ליוגה ומטפלת ביוגה תרפיה ומדיטציה, מכשירה מורים בתחום ומרצה לפילוסופיה מעשית ויישומית של היוגה בקורסי מורים ברחבי הארץ. מנהלת קורס “התאמת אימון היוגה למתמודדים עם סרטן” במכללה האקדמית בוינגייט בשיתוף האגודה למלחמה בסרטן. חברת עמותת קדן ומלמדת במכללתה. מלווה אנשים בהתמודדות עם משברי חיים ובתהליכי התפתחות אישית בדרך היוגה.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon
דילוג לתוכן