נעמה הנגבי

התעוררות בחצות הלילה – Midnight Awekening

ישנו מחזור אנרגיה בכל יום שמאפשר לנו חלונות מיטיבים של תרגול בשעות מסוימות. כמו הזריחה והשקיעה, אך ישנם עוד רגעים כאלו. אחד מהם הוא חצות הלילה. בואו נשתמש בהזדמנות הזאת ונצא יחד למסע מרתק של חקירה ותרגול של חצות, בו נגלה איך מחזוריות היום והאנרגיה משפיעים על התודעה שלנו. התרגול יכלול – אסאנות, נשימות, מוזיקה וצלילים מרפאים, טכניקות מתוך היוגה נידרה ומדיטציה.

ריקוד הצ’אקרות האורגזמי

סדנה חווייתית של תנועה, ריקוד, נשימה ומדיטציה חברתית, בה נעיר יחד את האנרגיה בגוף ובצ’אקרות ונבין איך אפשר לנתב את האנרגיה המינית שלנו להתעוררות רוחנית. הסדנה משלבת את ידע היוגה טנטרה והצ’אקרות יחד עם חשיבות העבודה על האנרגיה המינית, בה נגלה את מנעד של האנרגיה המינית הקיימת בתוכנו ונבין את הקשר החשוב בין יוגה ומיניות טובה.

תרגול יוגה טנטרה

להעיר את הגוף והאנרגיה בערוצים על ידי תרגול יוגה טנטרה אשר מתמקד בטיהור הצ’אקרות וערוצי האנרגיה. לחיבור עצמי עמוק, זרימה אנרגטית והתרחבות התודעה. תרגול סטאטי ורך עם שילוב של עצמה פנימית ונוכחות.

נעמה הנגבי

מורה בכירה ומתרגלת של יוגה טנטרה.
מהמובילות בארץ ללימודי עומק של טנטרה הודית מסורתית,
מייסדת ה Yoga-Versity” – Living Yoga Education”
בנוסף ל “Tantra Marga” – בית ספר בינלאומי לטנטרה מסורתית ו”האשרם הדיגיטלי”.

נעמה מכשירה מורים ליוגה טנטרה, מלמדת קורסים, ריטריטים וסדנאות עומק ומנחה טקסים מסורתיים. לומדת וחיה עם מורים ממסורות שונות בעולם ובארץ משנת 2001 ומלמדת משנת 2005, מקדישה את חייה להפצת היוגה טנטרה בעולם.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon
דילוג לתוכן