נועה מוסקט

יוגה פנים בחוץ ובפנים

אם עשית כל יום קצת תנועות של יוגה כדי להעשיר את הגוף, הנפש, התנועתיות, הנשימה, אז כדאי להוסיף גם כל יום כמה פרצופים מאתגרים כדי להחזיר לשרירי הפנים את מרחב התנועה שלהם, ליצור בסיס בריא לעור ולשמור על האור בפנים ובנפש.

זוהי סדנת יוגה פנים בתירגול המשלב נשימה, מודעות, פרצופים מצחיקים וקצת תנועה במרחב, להבין איך מעכשיו ולהמשך נוכל לשמור על הפנים שלנו צלולות, מוצקות וגמישות לעוד שנים רבות.
הסדנה כוללת מעט תיאוריה והרבה התנסות עם כמה תרגילים בסיסיים, מהווה מחקר אישי קטן של כל אחד מאיתנו ושיתוף של כולנו בחוויה.

*נא להביא סלולרי / מראה קטנה*

נועה מוסקט

לזוז, לתקן, ליצור ולא להפסיק לרגע. משלבת בחיי אינסוף תנועות, ריפוי, טיפול, המצאות ומחברת היום גם במרחב של יוגה פנים. גרה ליד הים ומתאמנת טאי-צ’י על החוף, שולחת גלים של אנרגיות למטופלים שלי בשיטת ריפוי מולד, בונה, תופרת, יוצרת ובעיקר יושבת מול המחשב ובונה אתרים, והכל מתחבר לעולם אינסופי שזז, יוצר ומתקן. עולם מופלא.

ליוגה פנים התחברתי בשנת 2019 ולמדתי אצל פומיקו טקטסו עד לשלב מורה מוסמכת ליוגה פנים.
משנות ה-90 אני לומדת שיטות טיפול שונות ומתמחה בתחומים רבים. לאורך השנים אספתי את מה שלמדתי וחיברתי שיטת טיפול שנקראת ריפוי מולד, עוד על השיטה כאן – www.innate-healing.com
הפנים משקפות את החיים, לפעמים גם את הטראומות, ויוגה פנים יחד עם ריפוי מולד זו דרך נפלאה לטפל מבחוץ כדי לגעת בעולם הפנימי בצורה בטוחה ונעימה.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon
דילוג לתוכן