לילה קמחי

מיינדפולנס כדרך אל החופש

האיכות של תשומת הלב היא אחת האיכויות החשובות בדרך של אימון התודעה. תשומת הלב מוזמנת לחמשת החושים ולמיינד, כמו גם לעולם החיצוני שסביבנו, ותורמת להבנת התגובות האוטומטיות המתובנתות שלנו ומשם לשחרור מהן. פיתוח וטיפוח האיכויות המיטיבות בנו, תרגול יכולת אבחנה וחקירה יצירתית, תרגול של סמדהי (איסוף אחדותי של התודעה, הלב והגוף) ואיכויות נוספות עשויות לפתוח בנו דלת אל ה”תובנות המשחררות” אליהן כיוון הבודהה בדרך אל החופש. במפגש נשוחח על האיכויות הללו ונתנסה בהן הלכה למעשה.

בין גבהי הרוח לעומק הנשמה

הן היוגה והן המדיטציה הן  דרכים רוחניות שמאפשרות לנו לגדול אל מירב הפוטנציאל האנושי שלנו, אל היופי, התבונה והחופש. אך אי אפשר להמריא אל גבהי הרוח   בלי לקחת את כל החלקים שלנו איתנו.
מעקפים רוחניים נפוצים בדרך הרוחנית כמו גם  הבנה לא נכונה ושימוש לא נכון בדהרמה. איך נזהה את סימני הדרך ואת תמרורי האזהרה ומה עלינו לעשות?
במפגש נצלול לעומק הנושא, נתרגל מדיטציה, ונחקור יחד (סצנג) חקירה ערה, בדרך אל החופש.

לִילה קמחי

מורה לדהרמה ולמדיטציית הויפאסנה והמיינדפולנס משנת 2004. לומדת, מתרגלת ומלמדת בארץ ובעולם במשך שנים רבות, כולל תקופות לימוד והתבודדות ממושכות במנזרים, אשראמים ובמרכזי מדיטציה, במסורת הבודהיסטית ובמסורת האי-שניות ההינדואיסטית. מנחה בריטריטים, סדנאות, קבוצות ויחידים ומובילה מסעות רוחניים בחו”ל. מתגוררת ומלמדת ב ‘עלי אדמות’ – מרכז רוחני אקולוגי שהקימה במושב לוזית . אמנית ויוצרת. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בלימודי הודו וסנסקריט.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon
דילוג לתוכן