יואב שמש

נהפוך הוא

להפוך את הסדרות הקלאסיות איך ניתן לשפר את יכולות המיקוד, התנועה והזיכרון בתרגול? אחרי שנים של אימון, אני תופס את המשחק כחלק חשוב מאין כמוהו באימון היוגה. הוא מגמיש את היכולות הקוגניטיביות שלנו ואת הבנת התנוחות ומעצים את ההנאה בתרגול. מחזור טריקונאסנה, מחזורי הלוחמים ואחרים מלווים את האימון הויג’נאני מזה שנים רבות ורצפים אלו טבועים אצל חלקנו בזיכרון של הגוף. אך כיצד מגיבים הגוף והמוח כאשר אנחנו יוצרים העתק ראי והופכים את הרצף והמעברים בין התנוחות? נחווה כל זאת ועוד בסדנה. מחכה לראות אתכם!

יואב שמש

מתרגל יוגה מאז 1999 ותלמידה של אורית סן גופטה, המייסדת של ויג׳נאנה יוגה, משנת 2001. בוגר קורס מורים בכירים לויג׳נאנה יוגה עם אורית (2006). מאז ועד היום מלמד קבוצות, שיעורים פרטיים, שיעורי העמקה, סדנאות וריטריטים.

במהלך השנים יואב השתלם רבות גם בלימודי הפילוסופיה של היוגה ולצד לימוד התנוחות והנשימות, ומלמד גם את ההגות של היוגה וקריאה בטקסטים העתיקים.

בשנים 2016-2018 יואב שימש כאסיסטנט של אורית סן-גופטה בקורס המורים האחרון שהעבירה. בסתיו הקרוב יפתח בתל-אביב קורס מורים בכירים לויג’נאנה יוגה בהוראתו. ״הוראת היוגה היא מתנה, המאפשרת לי לחלוק את הידע והתובנות שרכשתי עם הסובבים אותי״.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon
דילוג לתוכן