טל שקד

הקשתות בגב בטוח

לכפיפות לאחור של הגב יתרונות בריאותיים ומנטליים רבים – אם רק מתרגלים אותן נכון.
ברמה הפיזית, הקשתות מתנגדות לנטייה הטבעית של הגב להפוך כפוף, כתוצאה מתנועות לא מאוזנות, ישיבה ממושכת ובשל כח הכבידה.
הקשתות של הגב יכולות לסייע להחזיר את את הגב למצב מאוזן, לתקן את היציבה, להפחית כאבים ולשפר את זרימת החמצן, הדם והאנרגיה בגוף.
אלא שכדי להפיק את כל התועלות הנהדרות שכפיפות לאחור יכולות להציע, יש לגייס את הגוף כולו לפעולה.
בסדנה נחקור את תפקיד הרגליים, הידיים, בית החזה, הצוואר וליבת הגוף בזמן הקשתת הגב.
נתנסה במגוון תנוחות הקשתה ונלמד כיצד לעבוד עם הגוף כולו כדי לפתוח את הגב ואת הלב.

האָיוּרְוֶדַה -״ידע החיים״

היא תורת רפואה הוליסטית, המעניקה לנו הנחיות מפורטות וכלים מעשיים לטיפול במחלות ולשמירה על אורח חיים בריא ומאוזן. בשיעור נכיר את המושגים הבסיסיים באיורוודה – ואטה, פיטה וקאפה: שלושה שמות קצת משעשעים שמכילים בתוכם ידע מעמיק שמאפשר לנו: ~ לזהות את החוזקות ואת נקודות התורפה שלנו ~ לדעת אילו מזונות מתאימים לנו ואילו פחות ~ להבין ״למה הוא כל כל איטי״ או ״למה היא כל כך מעופפת״ ~ להסיק אילו הרגלי חיים כדאי לי לאמץ כדי להיות מאוזנים ~ לקבל את עצמנו כפי שאנחנו! אני מזמינה אתכם למפגש של חקר וגילוי, שיעניק לכם שפה חדשה להבין את עצמכם ואת העולם סביבכם, וייתן לכם כלים מעשיים שישפרו את איכות חייכם ובריאותכם. לכל מי שסקרן לפגוש את עצמו מזווית ראיה אחרת.

 

טל שקד

מומחית לשיקום מפציעות וטיפול בכאב בעזרת יוגה שיקומית, תזונה הוליסטית וצמחי מרפא על-פי רפואת האיורוודה. טל חוקרת את הגוף והתודעה ואת ההקשרים הגלויים והסמויים ביניהם למעלה מעשור, ומלווה אנשים בתהליכי לימוד עצמי שמטרתם ריפוי פיזי ורגשי. בעלת תואר בפסיכולוגיה וניסיון רב בעבודה עם אוכלוסיות קליניות שונות, מתמחה ביוגה לנשים בהיריון ולאחר לידה וביוגה לבני הגיל השלישי.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon
דילוג לתוכן