הדס פרי

ויניאסה וסלינגס

אגן שנעים בו

במרכז הגוף, בחיבור בין פלג הגוף העליון לתחתון נמצא האגן. האגן מהווה צומת מרכזי עבור זרימה של כלי דם, עצבים, לימפה ואנרגיה. האגן הנשי משתנה בכל יום במהלך המחזור החודשי, והוא ממלא תפקיד חשוב בהריון ובלידה. מעבר להיותו מיכל לאברים שבתוכו, הוא מהווה מיכל של רגשות, של זיכרונות, דימוי גוף ועוד. מערכת היחסים של האגן עם סביבתו משפיעה על יציבה, תנועה ותפקוד.
בסדנה נחקור את הסביבה המיופאשייאלית (שריר-פאשייה) העוטפת את האגן, ודרך תרגול קשוב נחפש יציבה מאוזנת, תנועה יעילה, וחוויה של נועם.

 

אור על הפאשייה

הפאשייה היא רקמת החיבור העוטפת כל חלק בגופנו. בכל תנועה ובכל נשימה מעורבת הפאשייה, אבל תנועה המכוונת אליה יכולה לעורר את האיכויות שלה, ודרך כך לשפר את יכולת החישה העצמית, המודעות התנועתית, והחוויה המלאה של היותנו חיים בתוך גוף.
סלינגס היא שיטת תנועה הוליסטית עכשווית ממוקדת פאשייה. בסדנה נהנה מהשילוב ההרמוני של סלינגס אל תרגול היוגה, דרך רצפים במגוון מקצבים ומנחים, ונתענג על התחושות של חופש וחיוניות.

הדס פרי

אישה, אמא, בת, חברה, תלמידה, מורה ליוגה ועוד. מלמדת ויניאסה וסלינגס (שיטת תנועה הוליסטית עכשווית, ממוקדת פאשייה) ומלווה נשים בשדה הלידה בגישת B.O.T (תקשורת מוכוונת לידה). מחברת בין שיטות עדכניות מבוססות מחקר לידע עתיק וקדום, ומתרגמת תיאוריות מתחום הרוח והנפש אל שפת התרגול על המזרון.

פוגשת אנשים ונשים באופן פרטי ובקבוצות, מפתחת ומלמדת את קורס יוגהריון – קורס מורות ליוגה לנשים בהריון, ומדריכה מורים ליוגה ונשות מקצוע.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon
Unavailable Coupons
iyffriends Get 30.00 off הנחת חברים
iyfkids Get 20.00 off הנחת כרטיס ילדים
דילוג לתוכן