דריה איל

צלילים מרפאים לאיברים פנימיים

מערכות הגוף שלנו מושפעות מויברציות מהחוץ, בטבע תמצאו חיות רבות שמפעילות מערכות אנרגטיות באמצעות הקול, למשל – קולות חיזור. באמצעות 15 צלילים מרפאים שתורגלו בבתי חולים ללא תרופות בסין נרטיט מערכות ואיברים פנימיים וניצור טרנספורמציה ברמה הפיזית, הרגשית והאנרגטית. באמצעות תרגול זה יש לנו יכולת להשפיע ולשנות מצבים רגשיים והכרתיים. התרגול חווייתי ומדיטטיבי וישולב עם נשימה ומדיטציה.

עיניים עצומות לרווחה

כשהעיניים מכוסות אין מה שיסתיר לנו את האמת. תרגול שבא לחבר בין שלושת המוחות, בטן תחתונה, מרכז הלב והראש, ליצירת ישורת פנימית ושקט בהוויה במחשבה ובמנח הגוף.
תרגול ויניאסה בעיניים מכוסות – אסאנה פראנימה מדיטציה.
*יש להגיע לתרגול עם כיסוי עיניים.

דריה איל

מורה ליוגה (ויניאסה יוגה – אובי ליפשיץ, גלית לוין – ראג’ה יוגה, אשטנגה עם David Swenson) צ’י קונג (בוגרת קורס עם מאסטר מינגטונג גו ומאסטר לי ג’ונפנג) תלמידה של גראנד מאסטר מאנטק צ’ייה, מורה לפילאטיס קלאסי.

דריה מטפלת ביוגה תרפיה (בוגרת קורס של דר גיל זולברג לטיפול בלקויות יציבה תנועה ונשימה) ובעיסוי תאילנדי (בוגרת קורס עם אלפונס טרשל ותלמידה של דויד לוט), בוגרת קורס קואוצ’ינג (אימון הוליסטי) במכללת רידמן.

בעלת home studio rishpon סטודיו בוטיק המאפשר חיבור דרך תנועה מגע ונשימה.

בעלת תואר שני במדעי הרפואה באוניברסיטת תל אביב. חוקרת תנועה, מרצה בכנסים על עבודה עם אנרגיה ככלי טיפולי לעיכוב תהליכי הזדקנות, מנחת מדיטציות טאואיסטיות ומדיטציות מיינדפולנס  וקורסי נשימה. מלווה אנשים בתהליכי צמיחה ושינוי.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon
דילוג לתוכן