דניאלה גכטמן ארבל

ין יוגה

רסטורטיבי

השנה אני מגיעה לפסטיבל למתחם הרסטורטיבי בשמחה רבה, עם כוונה לאפשר מרחב רגוע, מיטיב, מכיל, נעים ומלא בתמיכה. אתם מוזמנים להגיע בזמן המדויק לכם ולצלול למרחב מרפא ורך המאפשר שקט, שהייה והוויה. בניגוד לעשייה, הדינמיות והאנרגיה הזכרית. אי של שקט בתוך המולת הפסטיבל. בואו בשמחה

דניאלה גכטמן ארבל

מורה ותלמידה ליוגה מסורה עם תרגול ולמידה תמידיים והמון תשוקה לעולם זה. נולדה בפרו, גדלה בישראל וחיה בלונדון יותר מעשור שם גילתה את היוגה בשנת 2003. גרה בתל אביב משנת 2009 ומעל לשש שנים שהיא מנהלת ובעלים של סטודיו בייתי נעים וחברותי בלב תל-אביב ברחוב מלצ׳ט תחת השם Yoga with Daniela TLV.

דניאלה היא מורה מוסמכת עם הכשרות בשיטות אשטנגה ויניאסה (נטע ברנע) יוגה תרפיה (יוגה וידיה גורוקול שבהודו) וין יוגה (נגה וייס) ומתרגלת ומעמיקה מעל לשש שנים באיינגר יוגה. בנוסף היא בוגרת קורס יוגה לילדים של דודו חקימיאן וגם מלמדת בבתי ספר תחת חברת מיוגי. את ההתמחות וההכשרה שלה ביוגה לנשים בהריון ואחרי לידה היא למדה אצל רויטל דהן שבח ולאחרונה בגיל 43 חוותה את קסם ההריון, הלידה ושיקום הגוף לראשונה כשילדה את בנה קורן.

דניאלה מעמיקה גם באדוויטה ודאנטה, וזה בסיס התרגול שלה לחיים, למדיטציות ולתרגולים שמעבירה. בשיעורים שלה היא לרוב משלבת בין הסגנונות השונים אותם למדה תוך כדי חיבור לאנרגיה הזכרית והנקבית הטמונים בנו, הין והיאנג. ובו זמנית הבאת מודעות ליציבה, לקשב, דיוק והרפייה ולחיבור שלנו לכל.

דניאלה מאמינה בלב שלם שיוגה היא מתנה שמחברת אותנו לטבע האמיתי שלנו ותרגול היוגה מתאים לכולם, בכל מצב פיסי, גיל וסטטוס.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon
Unavailable Coupons
iyffriends Get 30.00 off הנחת חברים
iyfkids Get 20.00 off הנחת כרטיס ילדים
דילוג לתוכן