דודו חקימיאן

מהמזרון לסלון

סדנא משותפת דודו חקימיאן עם מירב רעואל:

טכניקות יישומיות לשילוב עקרונות התרגול בחיי היומיום. איך ניתן לשלב בתוך סדר היום את תרגול היוגה ללא מגבלה של מקום או זמן בתוך פעולות פונקציונאליות כמו הדחת כלים, המתנה בתור ועוד.
סדנה ייחודית ויישומיות על היכולת של כל אחד ואחת לייצר טרנספורמציה דרך טכניקת תנועה, נשימה, מדיטציה ועוד.

יוגה התפתחותית

אנחנו מעולם לא הפסקנו להתפתח. סדנת יוגה ותנועה חווייתית המשלבת בין העקרונות התפתחותיים- פיזיים, רגשיים, חברתיים, קוגניטביים לבין עקרונות תרגול היוגה על המזרן דרך חווייה רב חושית שהופכת את תהליך הטמעת תרגול היוגה לאפקטיבית ועשירה.

יוגה וכאב

לפעמים זו מילה, לפעמים זו תנועה קטנה, לפעמים נשימה, תשומת לב, שתיקה או הרפיה עמוקה. תרגול היוגה משתנה כשם שאנחנו משתנים וההתאמות בתוך התרגול עצמו הן הכרחיות וקריטיות על מנת לווסת להפחית ואף למנוע כאב. בסדנה נתרגל ונלמד אודות היכולת של התרגול הפיזי והעקרונות המוסריים של היוגה להסתכל על הכאב במבט רחב וייחודי.

דודו חקימיאן

דודו החל לתרגל יוגה בשנת 2005 ושלוש שנים לאחר מכן חיבר בין אהבתו לילדים ליוגה וסיים את הכשרתו להדרכת יוגה לילדים במכללת ‘רידמן’ ומאז ועד היום מכשיר מדריכי יוגה התפתחותית לילדים ונוער ויוזם ומפעיל תכניות יוגה במערכת החינוך.

בעולם המבוגרים דודו מורה בכיר ליוגה ותלמיד של ציפי נגב ומתמקד בהנחיית יוגה אינטגרטיבית, יוגה שיקומית/טיפולית , הנחיית סדנאות לשילוב יוגה בחיי היומיום, קורסי ותרגולי מדיטציה, מפתח תכנית להפחתת סטרס, מנחה הפודקאסט ‘שב בשקט’ ואף יוזם ומפיק אירועים לקהל הרחב בינהם ‘יוגה בגיא’ בירושלים, jerusaelm yoga day, יום היוגה הבינלאומי ועוד.
דודו החליט להקדיש את כל עיסוקיו ללימוד וחשיפת שפת היוגה בכל מקום אליו הגיע. החזון של דודו הוא להנגיש את היוגה לכל אדם החל מגיל צעיר מאוד.

“העשייה המגוונת שלי בעולם היוגה היא תוצאה של חקירה אישית וחלום.
חלום, שכל אחד יקבל משהו מהשפה המיוחדת הזו
שמאפשרת לנו להתנהל בעולם בדרך מווסתת ועצמאית יותר”.

 

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon