אלפונס טרשל

סדנת תאי יוגה תרפי ותיקון ליקוי יציבה באזור האגן

סדנה פרקטית והתנסותית בה נילמד על אזור האגן כיצד הוא עלול להשפיע על היציבה, פתולוגיות נפוצות ועוד. בסדנה נתנסה בשיטת ה”תאי יוגה תרפי” ויוגה לשיקום.
אומנות הריפוי של תאי יוגה תרפיה ייחודית ורבת עוצמה ומשלבת טיפול במגע, יוגה ועבודה מדיטטיבית. שילוב זה יוצר שחרור רב עוצמה של מתחים בגוף ובנפש ומעניק חיוניות ורוגע, ומעמיק את הקשר בין הנפש, הגוף והרוח, גם אצל המקבל וגם לנותן.
בסדנה זו נתמקד באזור האגן תוך כדי התייחסות הוליסטית לגוף המטופל/מתרגל.

סדנת תאי יוגה תרפי לתיקון ליקוי יציבה באזור רצועת הכתפיים

סדנה פרקטית והתנסותית בה נילמד על היבטים שונים של היציבה בדגש על אזור רצועת הכתפיים. בסדנה נשלב טכניקות מהעיסוי התאילנדי בשילוב תנוחות מעולם היוגה. (אין צורך להגיע בזוגות).
אומנות הריפוי של תאי יוגה תרפיה ייחודית ורבת עוצמה ומשלבת טיפול במגע, יוגה ועבודה מדיטטיבית, שיטה טיפולית זו מאזנת בין גוף לנפש ומעניקה אנרגיה חיונית למטופל לאיזון ושחרור הגוף, הרוח והנפש.

אלפונס טרשל

יליד צרפת, חי כשליש מחייו במזרח הרחוק, חלק מתקופה זו שהה במנזר בודהיסטי. אלפונס למד ורכש ניסיון וידע באומניות לחימה ויוגה – מהמאסטרים הגדולים ותחת הדרכתם האישית. מתוך התבוננות מעמיקה אל הגוף והנפש, החל ללמוד ולחקור את עולם הרפואה המסורתית במזרח. אלפונס החל לשלב את היוגה עם העיסויים התאילנדים כדרך של טיפול באנשים
אלפונס מפתח שיטת תאי יוגה תרפי מעל 30 שנה מדריך בכיר בתחום טיפולי מגע ותנועה. בעלים של מרכז להכשרת מטפלים במקצועות המגע והשיקום האורתופדי בשרון.
מחברם של הספרים ‘תאי יוגה תרפי’ ו-‘נקודות טריגר מעשי’, המתרגם והעורך של ספר “אנטומיה של התנועה”.
התנסותו רבת השנים הפכה אותו לאחד המרצים המרתקים ולמורה מבוקש בארץ ובעולם. כיום אלפונס מדריך בכיר בוינגייט בקורס לעיסוי רפואי ויוגה תרפיה, מנהל ומנחה קורסים ברחבי הארץ, בעבר ריכז את תחום עיסוי רפואי באוניברסיטה הפתוחה, סמינר הקיבוצים ובמכללות רבות בארץ.
פרטים באתר על הקורסים המוצעים כגון: תאי יוגה תרפי, עיסוי רפואי אורתופדי, דיקור יבש, אנמו טווינא, האנטומיה של התנועה, עיסוי שוודי ועוד.
055-9382158 | [email protected]

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon
דילוג לתוכן