איריס קליין

מודרות ובאנדות ככלי טיפולי

מודרות ובאנדות הם תרגולים מיוחדים, משמעותיים והשפעתם עמוקה ורב רבדית. תרגולים אלה מרכזיים במסע הרוחני לעבר מטרת היוגה, הפסקת תנודות התודעה (סוטרה 1.2). אלה תרגולים להם והשפעה רבה על הגוף, הנשימה והתודעה ולכן הם גם בעלי ערך ויישום במפגש יוגה טיפולי. הנגשת תרגולים אלה ויצירת מיומנות לבצעם אפשרית לכל אחד/ת ברמות ובדרכים שונות. מפגש זה מכוון להנכיח, לחקור ולהבין את התרגולים הללו, והאפשרויות להתאימם למגוון יכולות, ומצבים.

התמסרות על המזרון, בחיים וככלי טיפולי

פטנג’לי מזכיר את התרגול של אישוורה פראנידהנה (התמסרות/דבקות בנשגב /בעליון) בפרק 2 כחלק מקריה יוגה ושוב בשמונת איברי היוגה בניאמות. חזרתיות זו מדגישה את חשיבות תרגול זה. במפגש זה נתרגל, נחקור, נבין ונלמד להנכיח ולהפוך את התרגול לזמין עבורנו על המזרון ובחיים וגם עבור תלמידנו באמצעות מנחי גוף, נשימה, כוונה, תרגול קוגנטיבי, ריגשי, מדיטציה ושימוש במנטרה.

איריס קליין

איריס קליין מתרגלת, לומדת ומלמדת יוגה ויוגה תרפיה כשני עשורים. היא תלמידה ותיקה, אישית וקרובה של א.ג. מוהן (תלמידו המסור במשך 18 שנותיו האחרונות של קרישנמצ’ריה), אשתו אינדרה וגם ילדיהם ניתייה ודר’ גאנש מוהן.
איריס מכשירה, באלהיוגה, מורים ליוגה וליוגה תרפיה, מטעם ארגון סווסטה יוגה, אותו יסדו המוהנים.
עיקר עיסוקה והתמחותה של איריס היא בליווי אישי, והוראה מותאמת ופרטנית לאנשים עם רקע, צרכים, קשיים ומטרות מגוונים מאוד. באלהיוגה איריס מלמדת קבוצות של יוגה תרפיה.

קודם להתמסרותה ליוגה, איריס עסקה בעריכת דין בתחום תאגידים ותקשורת, והמשיכה ללימודי מנהל עסקים עם התמחות בפיתוח עסקי; תחום בו עסקה בארה”ב ובסינגפור. איריס חזרה ארצה עם משפחתה ב- 2010, לאחר שהות של כ- 17 שנים באנגליה, ארה”ב, סינגפור והונג קונג.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon
דילוג לתוכן