איל צ’חנובסקי

אשטנגה/ויניאסה/צ׳י קונג

Mahakalayoga

קריה,צ׳י קונג,אסאנה, פראניאמה
תרגול יוגה של חמשת היסודות – אוויר, אדמה, מים, אש וחלל. נשתמש בשיטות תרגול שונות כגון אשטנגה/ ויניאסה/ צ’י קונג/ שאדו וטכניקות פראניאמה ומדיטציה. נחווה קצבים שונים של תנועה ומוזיקה ונלמד איך לחזק את כל אחד מהיסודות באמצעות תרגול היוגה.

בין לחם לתורה – תרגול היוגה והניגודים בו

הרצאה
יחד נצלול לטקסטים העתיקים לגלות מה היא פראנה ומה ההיסטוריה של תרגול הפרניאמה, כיצד מתוארות הטכניקות בכתבים הקלאסיים כמו ה״האטה יוגה פראדיפיקה״ . לשם מה השתמשו היוגים העתיקים בעצירות נשימה ומה הפוטניצאל של התרגול לשינוי מצבי התודעה בחיינו

איל צ’חנובסקי

נפגש עם היוגה לראשונה בניו יורק בשנת 96, מאז היוגה היא חלק אינטגרלי ומתמשך בחייו. זמן קצר לאחר המפגש הראשון של איל עם האשטנגה, הוא נסע למייסור, הודו, לתרגל תחת הדרכנו והנחייתו של אבי שיטת האשטנגה, שרי ק. פאטבהי ג׳ויס.

בשנת 2000 סיים איל קורס מורי Jivamukti Yoga בניו יורק. משם חזר למחוזות האשטנגה תחת הנחיתו של ריצ׳ארד פרימן בקולורדו, שם למד ועבד כאסיסטאנג של ריצ׳ארד לאורך תקופה. איל המשיך את מסעות היוגה שלו למחוזות נוספים כמו יוגה 23 עם אנדרי סידרסקי בקייב, שאדו יוגה עם ג׳ון אוונס בלונדון.

נסיון וידע נרחב מאפשרים לאיל לשלב באופן יחודי בין מסורות שונות, שילוב בין ידע מסורתי עמוק לבין חופש וחקירה כנה ואישית. כיום איל מסמיך מורים ליוגה,מלמד ומטפל בשיטת אנטגרציית מבנה בתל אביב

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon
Unavailable Coupons
iyffriends Get 30.00 off הנחת חברים
iyfkids Get 20.00 off הנחת כרטיס ילדים
דילוג לתוכן