אורי ארבל

הרצאה – להפוך את הספירלה

“המסע לאורך הצאקרות הוא המסע ההתפתחותי של האדם” סוואמי סאטייאננדה
ההרצאה תבהיר את המודל הטנטרי יוגי המשולש של צאקרות קושות וגונות המצוי בבסיס התהליך של קונדליני טנטרה. בהרצאה נבין ונחווה כיצד מודל זה מאפשר לנו לנוע לספירלה חיובית בחיינו. כמו כן ,נראה כיצד מודל זה יכול להשתלב במסורות היוגה השונות ולהפוך את לימוד היוגה לנתיב התפתחותי ברור ומובנה.

להאמין בלב שלי

בסדנה נתרגל את המודל המשולש של צאקרות קושות וגונות במרחב של אנאהאטה – צאקרת הלב. התרגול ישלב אסאנות פראנאייאמה ומדיטציה ויאפשר למתרגלים לחוות את הרבדים השונים של אנאהאטה ננהל דיאלוג בנושא אמון ביננו לבין עצמנו וביננו לבין העולם ונראה כיצד התרגול מאפשר לנו לפתח אמון זה ולהתמסר לעולם. התרגול לקוח מהעולם של קונדליני טנטרה.

אורי ארבל

בעשרים השנה האחרונות אני חוקר את הקשר בין המסלול הנקרא “קונדליני טנטרה” לבין תהליכי ההתפתחות של האדם. את החקירה הזו אני עורך עם המורה שלי, עם צמי, עם המתרגלים שלי במרכז “סאנגה יוגה” במודיעין ובמסגרת של עבודה פרטנית עם יחידים וזוגות. התהליך אותו אני עובר ומעביר משלב את התהליך המסורתי של קונדליני טנטרה לפי סוואמי סאטייאננדה, עם הגישה של התמקדות ועם העקרונות של הספר “7 הרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד”. באמצעות כלים וטכניקות הלקוחים מעולם היוגה, אני מסייע למתרגלים לבסס נוכחות בהיבטים שונים של חייהם, לייצב הכרה צלולה, להעלות חיוניות וליצר מרחב של אושר. זאת מתוך התייחסות למודל הטנטרי יוגי המשולש של צאקרות קושות וגונות.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהחזרה לחנות
Apply Coupon
דילוג לתוכן